В Буському РНД відбулося свято танцю від хореографічної студії “Плеяда”

В Буському РНД відбулося свято танцю від хореографічної студії “Плеяда”

В суботу, 27 липня, зі звітним концертом на сцені Буського РНД виступила DANCE STUDIO PLEYADA, яка вже друг рік поспіль влаштовує танцювальне шоу для мешканців нашого району.

Численні глядачі мали нагоду побачити 30 нових постановок від хореографів Мар’яни Козак і Юлії Вороновської, соло від найкращих учнів студії, виступи учасників всукраїнського шоу “Танцюють всі”, зробити знімки у фотозоні.
Слова вдячності та квіти за яскраві професійні постановки та виступи учасників колективу отримав колектив від заступника голови Буської РДА Тетяни Сай, а керівник “Плеяди” Мар’яна Козак була відзначена Подякою Обласного центру народної творчості. Її вручив Заслужений артист України Володимир Городиський.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top