В Буському РНД відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу прийняття Верховною Радою Декларації про державний суверенітет України

В Буському РНД відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу прийняття Верховною Радою Декларації про державний суверенітет України

Сьогодні, 16 липня, в Буському РНД відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу прийняття Верховною Радою Декларації про державний суверенітет України.
Розповіла про передумови та історичний шлях до прийняття доленосного документа, який передував незалежності нашої держави, директор Буської РЦБС Іванна Якимишин. Надалі учасники заходу мали нагоду переглянути фільм з циклу передач “Історична правда” журналіста Вахтанга Кіпіані “Майже незалежність: Декларація про державний суверенітет”.
Привітали присутніх з святом заступник голови районної ради Роман Фурда та заступник голови райдержадміністрації Тарас Дума. Керівники наголосили на значимості прийняття Декларації для здобуття незалежності України, про необхідність захищати державність, територіальну цілісність, нашу національну ідентичність, мову від збройної та політичної агресії Росії.
На завершення з низкою патріотичних пісень виступив дівочий вокальний колектив “Надбужанки”.Світлина від Буська районна рада Львівської області.
Вела захід – методист РНД Любов Огороднік.

Світлина від Буська районна рада Львівської області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top