В Буську керівництво області та району зустрілося з учасниками АТО та членами їх родин

В Буську керівництво області та району зустрілося з учасниками АТО та членами їх родин 

10 травня в сесійній залі Буської районної ради  відбулася зустріч керівництва області та району з учасниками АТО та членами їх сімей. Участь у зустрічі з захисниками України взяли: заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, керівники установ та організацій району, служб, голови місцевих рад, волонтери, журналісти районних ЗМІ.
Перед початком спілкування, яке відбулося у форматі «запитання-відповідь», очільник Бущини Петро Мороз розповів присутнім про роботу, яка проводиться органами влади району по вирішенню соціальних питань учасників АТО та їх сімей, а заступник голови ЛОДА Маріанна Вільшинська закликала демобілізованих військовослужбовців відверто говорити про проблеми, перешкоди, з якими стикаються вони у повсякденному житті.
«Війна ще не закінчилася, вона триває… Але завдяки Вам і Вашим побратимам вдалося зупинити ворога. Тому я закликаю кожного з Вас, як жінка і як мати, не опускати руки, коли виникають проблеми, а допомагати один одному, звертатися до владних структур району і області, аби їх спільно вирішувати», – зазначила Маріанна Вільшинська.
Серед питань, які порушували учасники АТО під час зустрічі, більшість стосувалися отримання земельних ділянок для житлового будівництва та ведення підсобного господарства, пільгового перевезення пасажирським автотранспортом, зубопротезування, плати за виготовлення документів по приватизації землі, розміру щорічної одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, пільгового кредитування будівництва житла.
На усі свої запитання демобілізовані військовослужбовці отримали фахові відповіді та роз’яснення, а по деяких питаннях, які потребують додаткового вивчення, відповідь буде надано до кінця наступного тижня.
У випадку будь-яких непорозумінь, коли не вдається вирішити ту чи іншу проблему, посадовці рекомендували невідкладно інформувати районну владу, Львівську ОДА для швидкого реагування чи повідомляти про порушення своїх прав на гарячу телефонну лінію служби 112.
Довідково. На обліку в управлінні соціального захисту населення Буської РДА станом на 10 травня поточного року перебуває 265 учасників бойових дій. З них: 4 інваліди війни; 1 сім’я загиблого учасника АТО.
Усім учасникам бойових дій надаються пільги на житлово – комунальні послуги. До 5 травня 2017 року 238 учаснику АТО виплачена разова грошова допомога у розмірі 1200 грн на загальну суму 285 тис. 600 грн.
151 учасник АТО отримав одноразову матеріальну допомогу з районного бюджету на загальну суму 151 тис. грн. ( 124 особи у 2015 році та 27 осіб у 2016 році).
20 дітей учасників АТО оздоровлено в 2016 році в оздоровчих закладах.
У 2016 році 2 учасники АТО забезпечено санаторно-курортним лікуванням, 24 із них скеровано для надання послуг із психологічної реабілітації.
233 учасники бойових дій подали документи для виплати одноразової грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повернулися з АТО (відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23 жовтня 2015 року № 653 «Про затвердження Порядку надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та їхнім сім’ям на 2015 – 2017 роки»). 215 осіб отримали дану допомогу ( у 2015 році – 97 осіб, у 2016 році – 128 осіб, у 2017 році – 8 осіб).
15 учасників АТО у червні 2016 року закінчили навчання на курсах водіїв у Олеському професійному ліцеї.
Оформлено документи для виплати компенсації для встановлення пам’ятників для двох загиблих в АТО за рахунок коштів обласного бюджету.
Придбано одну квартиру для сім’ї загиблого військовослужбовця вартістю 430 тис. грн.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top