В Буську перевірили технічну справність та освятили перед початком навчального року шкільний автопарк

В Буську перевірили  технічну справність та освятили перед початком навчального року шкільний автопарк

29 серпня на подвір’ї Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича відбувся технічний огляд та освячення 10-ти районних “Школяриків”. Участь у заході взяли представники районної влади: голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступник Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, заступник головного лікаря Буської ЦРЛ Мар’ян Запоточний, районні журналісти.

Освятив та благословив на добрий шлях відремонтовану техніку настоятель храму св.Апостолів Петра і Павла м.Буськ отець Іван Салабай.

Представники влади у своїх виступах розповіли про дії органів влади, які здійснюються по ремонту дорожнього покриття в районі, де курсують шкільні автобуси та побажали водіям щасливої, безпечної дороги. Голова РДА Петро Мороз вручив ключі від нещодавно придбаного новенького “Школярика”.

Керівник районного відділу освіти Галина Олійник у своєму виступі подякувала водіям-механікам за їхню працю і самовідданість своїй професії.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top