В Буську урочисто відкрили після реконструкції дитячий дошкільний заклад «Берізка»

4ebef2dd97bb

В Буську урочисто відкрили після реконструкції дитячий дошкільний заклад «Берізка»

25 січня у Буську за участю керівників області, району та міста, Українського Фонду соціальних інвестицій, будівельної підрядної організації, громадськості урочисто відкрито після реконструкції дитячий дошкільний заклад «Берізка». Загальний бюджет мікропроекту 1 млн. 200 тис.грн (900 тис. грн було надано через німецький банк KFW через УФСІ, 300 тис. грн при співфінансуванні надійшло з бюджету громади м.Буська).
Право перерізати стрічку оновленого у 2015 році дошкільного закладу було надано гостям: голові Львівської облдержадміністрації Олегу Синютці, голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину, виконавчому директору Українського фонду соціальних інвестицій Віктору Мірошниченку.
ffee4500f92aЗвертаючись до педколективу установи, батьків і усіх присутніх учасників урочистості, очільник області Олег Синютка високо оцінив результати співпраці громади з УФСІ, висловив подяку колективу садочку та міській раді, Фонду та уряду ФРН, сподівання на продовження продуктивної співпраці з реконструкції об’єктів соціальної сфери. «Хотілося б, аби таких хороших справ було більше. Аби наші діти були захищені, зростали та виховувалися у відповідних умовах на втіху нам і своїм батькам», – наголосив Олег Синютка.

Надалі з вітальними словами виступили: голова обласної ради Олександр Ганущин, Буський міський голова8ce14bc72871 Ростислав Сліпець, виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко. Грамотами Фонду було нагороджено завідувача «Берізки» Надію Домбровську, керівника відділу освіти РДА Богдана Глуховецького, міського голову Ростислава Сліпця, директора підрядної будівельної організації Петра Орихівського.
Вдячні діти – вихованці дошкільної установи – подарували цього дня поважним гостям і своїм батькам щирий святковий концерт, у якому переплелося різнобарв’я віршів та танців. Діти разом з дорослими читали молитву та співали Гімн України.
664ce823ba4eОбряд освячення оновленої будівлі провели настоятелі місцевих храмів УПЦ КП та УГКЦ отець Петро Салабай та отець Михайло Смачило. Звертаючись до керівників, духовні отці побажали їм мудрості при прийнятті рішень та завжди пам’ятати про український народ, який дав їм цю владу.
Завершився захід спільним виконанням «Многая літа…».
Окрема подяка від територіальної громади та органів влади району консультантам Українського фонду соціальних інвестиції Наталії Датченко та Роману Бобику, які безпосередньо працювали з людьми, надавали консультації та всебічну підтримку, здійснювали супровід проектів.
Довідково. Завдяки реалізації в 2015 році мікропроекту проведено комплекс робіт з оновлення матеріальної бази, забезпечено заходи з енергозбереження та покращено умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі «Берізка»: замінено вікна, зовнішні та внутрішні двері, повністю перекрито дах, встановлено на харчоблоці витяжну шафу, проведено ремонт сходових приміщень та загального коридору.
Нагадаємо, що у Буському районі за період з 2013 по 2015 рік було реалізовано 7 мікропроектів на загальну суму 9 655 тис.грн. за підтримки німецького банку KFW через Український фонд соціальних інвестицій. В ракмах діяльності УФСІ в районі було відновлено 3 дитячих навчальних заклади, 3 школи, 1 заклад культури. Методологія роботи УФСІ передбачала максимальне залучення місцевих мешканців громад району, відібраних на конкурсних засадах, до реалізації мікропроектів на всіх стадіях. Це дало можливість людям відчути власну відповідальність за життя громади, побачити перспективу розвитку, долучитись до корисної справи. Команда УФСІ допомогла вибудувати життєздатні партнерські відносини між людьми, інвестором, органами місцевого самоврядування. Іноваційним для району став підхід до впровадження заходів з енергоаудиту та енергоменеджменту в рамках реалізації кожного мікропроекту, за підтримки уряду Німеччини через Український фонд соціальних інвестицій.

Інформаційні матеріали прес-служби Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top