В Буську відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапора України

В Буську відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапора України

У п’ятницю, 23 серпня, на майдані Незалежності міста Буська за участю керівництва району, учасників ООС (АТО), міщан відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Початок об 11.00 год.

Заходу, який відбудеться біля пам’ятника Незалежності, передуватиме хода, яка розпочнеться о 10 год. 40 хв. від Районного Народного дому. Її учасники у супроводі Народного духового оркестру пройдуть з синьо-жовтим полотнищем кольорів українського прапора вулицями Грушевського, Петрушевича, площею 900-річчя Буська, майданом Незалежності.
Організатори звертаються до усіх громадян району спільно відзначити День Державного Прапора України, підтримати ініціативу та одягти на свято вишиванки, вивісити на будівлях максимальну кількість синьо-жовтих прапорів, провести тематичні флешмоби.

Нагадаємо, що День Державного Прапора України — державне свято, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів. Поточну редакцію указу опубліковано на сайті Верховної Ради України тут.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top