В Буську відбулася зустріч з учасниками АТО Буського, Кам’янка-Бузького та Радехівського районів області

В Буську відбулася зустріч з учасниками АТО Буського, Кам’янка-Бузького та Радехівського районів області

У п’ятницю, 10 листопада, в актовій залі Буського районного Народного дому відбулася зустріч заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук з учасниками АТО та членами їх родин, які проживають у Буському, Кам’янка-Бузькому та Радехівському районах.
Участь у зустрічі також взяли: голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова Кам’янка-Бузької РДА Володимир Кирилич, голова Радехівської РДА Тарас Калита, голова Буської райради Богдан Глова, голови місцевих рад та ОТГ, представники обласних та районних структур соціального захисту, Держгеокадастру, центрів зайнятості, пенсійних фондів, правоохоронних органів, охорони здоров’я, освіти, працівники соціальних служб, відповідальних за комунікацію з учасниками АТО та членами їх сімей.
За пропозицією Оксани Стоколос-Ворончук учасники зустрічі вшанували усіх загиблих у зоні АТО хвилиною мовчання, а голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз вручив дружині загиблого під Зеленопіллям військовослужбовця з Полонич Володимира Колтуна орден «За мужність ІІІ ступеня», яким нашого земляка було нагороджено 14.03.2015 р. посмертно.

Звертаючись до учасників АТО, заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос запевнила, що всі запитання, які звучатимуть у залі, будуть відображені у протоколі, тому жодне з них не залишиться поза увагою керівника області Олега Михайловича Синютки.
«Зараз йде війна не тільки на сході, але й в усій країні – інформаційна, відбувається розхитування українського суспільства з метою підірвати нашу згуртованість проти ворога. Тому ми всі розуміємо, як важливо зараз спільно боротися і спільно допомагати один одному, підтримувати тих, хто потребує адаптації після повернення з війни, хто отримав поранення, хто хоче створювати щось нове, розвивати та розбудовувати країну», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук. Надалі перед присутніми виступили представники обласних структур, які розповіли про стан та можливості працевлаштування демобілізованих учасників АТО, про фінансову підтримку держави тих, хто вирішив відкрити власну справу та започаткувати свій бізнес, про стан забезпечення учасників АТО земельними ділянками, отримання інших пільг, передбачених законодавством для учасників бойових дій, які повернулися з зони проведення АТО, їх сімей та сімей загиблих захисників.

Адаптація військових до умов мирного життя – процес тривалий та складний. Водночас, як не парадоксально, для багатьох ветеранів війна стала поштовхом для розвитку, пошуку себе у бізнесі, творчості, спорті.

Своїм успішним досвідом підприємництва поділилися з побратимами львів’янин Микола Стецьків, який займається вирощуванням полуниці, та Петро Гриневич з Кам’янеччини, який знайшов себе у мебельному бізнесі, відкривши столярний цех у рідному селі.
Історіями своїх перемог поділились з присутніми призери Ігор Нескорених в м.Торонто (Канада), учасники бойових дій Дмитро Сидорук та Катерина Михайлова. Ці люди завдяки своїй цілеспрямованості, силі духу успішно пройшли процес реабілітації та у складі збірної України досягли успіху в цих престижних спортивних змагах.Кожен з учасників АТО під час зустрічі мав можливість задати питання та отримати на нього фахову відповідь.

Підсумовуючи зустріч, заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук побажала учасникам АТО упевнено йти до своєї мети та запевнила, що ті проблемні питання, які не вдалося вирішити у ході зустрічі, будуть розглянуті, а про їх результати, можливості позитивного вирішення буде повідомлено кожного з воїнів АТО безпосередньо телефоном чи у інший прийнятний спосіб.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top