В Буську відбувся фестиваль короваїв

В Буську відбувся фестиваль короваїв

28 смачних короваїв, а саме стільки років виповнилося українській незалежності, презентували з літньої сцени Буського парку ім.Івана Франка у неділю, 25 серпня, місцеві ради Буського району.

Кожен з витворів вражав своє неповторністю, був виготовлений та спечений вмілими майстринями, які, без сумніву, є в кожній територіальній громаді. Тут же, біля сцени, короваї розрізали на шматки та роздавали усім охочим.
Презентації перепліталися номерами художньої самодіяльності: народними та патріотичними піснями, запальними танцями, привітаннями.
З Днем незалежності України та Святом короваїв привітали усіх бужан: голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, Буський міський голова Ростислав Сліпець. А ще керівники вручили відзнаку та посвідчення “Почесний громадянин Буського району” родині науковця, фахівця з побудови космічних систем, олещанина Маркіяна Сумика (звання науковцю присвоєно посмертно), та виконали приємну місію – вручили дитині-сироті Оксані Клименко документи на власну квартиру в Буську, яка була придбана 19-річній дівчині за районні та обласні кошти.
Благословив новий фестиваль та освятив короваї настоятель храму Св.Апостолів Петра і Павла, отець-декан Петро Салабай.
Чудова літня пора, гарний настрій зібрали цієї неділі у парку біля двох тисяч бущан, які веселилися, гарно проводили час, отримали неймовірні позитивні враження від свята.
Вела святкову програму Любов Огороднік.

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top