В Буську відбувся флешмоб з нагоди схвалення Радою ЄС безвізового режиму для України

В Буську відбувся флешмоб з нагоди схвалення Радою ЄС безвізового режиму для України 

Рада Євросоюзу сьогодні, 11 травня, ухвалила рішення щодо надання Україні безвізового режиму.

З нагоди цієї історичної для кожного громадянина події керівники райдержадміністрації та районної ради Петро Мороз і Богдан Глова, громадськість, учнівська молодь прийшли до пам’ятника президентові ЗУНР Євгену Петрушевичу в Буську з Державними Прапорами України та прапорами Європейського Союзу, аби ще раз засвідчити, що Україна – велика європейська країна.

Кульки синього та жовтого кольорів прапорів України та ЄС знялися у сонячне безхмарне небо міста, символізуючи нашу відданість принципам демократії, верховенства права, свободи слова, поваги до прав і свобод людини, те, що Україна поза всяким сумнівом – європейська держава і в географічному, і в цивілізаційному вимірах.


«Сьогодні воїстину історичний день – Рада міністрів Євросоюзу на своєму засіданні, напередодні Дня Європи, який святкуватимемо 20 травня, ухвалила рішення про надання безвізового режиму Україні», – сказав, звертаючись до учасників флешмобу, голова райдержадміністрації Петро Мороз.
« Орієнтовно 15 травня рішення буде офіційно представлено в журналі ЄС, де 17 травня його офіційно підпишуть за участю Президента України Петра Порошенка в європейському парламенті у Страсбурзі. Далі рішення публікується в офіційному віснику ЄС, а через 20 днів після публікації безвіз починає діяти – попередньо з 11 червня 2017 р. Отож, я вітаю усіх надбужанців, усіх українців з цією знаковою подією і, зокрема, нашу молодь. Держава потребує сьогодні вашої енергії та молодечого запалу, вашої праці і любові. Саме від вас залежить, якою буде наша Україна в майбутньому».- зазначив Петро Мороз.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top