В Буську відбувся районний захід “Степан Бандера – пророк української нації”

В Буську відбувся районний захід “Степан Бандера – пророк української нації”

1 січня виповнилося 110 років з дня народження українського політичного діяча, одного із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття Степана Андрійовича Бандери.

В середу, 2 січня, в сесійній залі Буської районної ради за участю керівництва району, представників галузей освіти та культури, ветеранів національно-визвольної боротьби, журналістів місцевих ЗМІ відбувся районний захід “Степан Бандера – пророк української нації”, детальніше про цю подію слухайте на нашій хвилі 87.5 Буськ-FM.
Перед присутніми з промовами виступили: голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, керівник районної організації Братства ветеранів ОУН-УПА Мар’ян Длугош.
У своїх виступах керівники розповіли про життя та становлення Степана Бандери як подвижника українського національно-визвольного руху, відзначили символізм його постаті у героїчній та безкомпромісній боротьбі українців за власну державність і свободу, акцентували увагу на актуальності його ідей у реаліях сучасної України.
Завершив захід перегляд документального фільму про С.Бандеру із серії “Великі українці” та спільне виконання усіма присутніми церковного гімну України “Боже, великий, єдиний…”.
Ведучою була методист РНД Надія Хом’якевич.
Зазначимо, що з іменем Степана Бандери асоціюється ціла епоха національно-визвольної боротьби. Він не скорився окупантам українських земель, боровся за незалежність своєї держави, ведучи з ними справедливу визвольну боротьбу в ім’я вільної України. Протягом 30 років був активним учасником та провідником визвольного руху, основоположником низки політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад. Його громадсько-політична, організаційна та публіцистична діяльність багатогранна і дуже важлива саме сьогодні. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України.
Сьогодні, як і багато років назад, Степан Бандера залишається для нас символом і дороговказом у нашому змаганні до волі і справедливості, у боротьбі за Українську Державу. Нині ми є свідками нової фази національно-визвольної боротьби нашого народу за волю, а національна ідея стала рушійним чинником, який кличе на боротьбу з ворогом на східних рубежах України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top