В Буську вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Буську вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про встановлення цієї пам’ятної дати підписаний Президентом України 10 листопада 2006 року.

12 грудня в сесійні залі райради відбулися урочистості за участю ліквідаторів аварії, які проживають у Буському районі, представників влади, соціальних служб, ЗМІ.
Зі словами подяки до людей, які ціною свого життя, здоров’я не дали можливості радіації поширитися на ще більші території, звернулися голова районної ради Богдан Глова та перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків.
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять усіх, хто став жертвою цієї жахливої трагедії ХХ століття.


Журливі пісні звучали цього дня у виконанні Народного ансамблю пісні та музики «Зорецвіт» (кер. Ірина Коропецька).
Вела захід провідний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Оксана Піджарко.
По завершенні урочистої частини відбулася розмова ліквідаторів з керівниками органів районної влади, управління соціального захисту РДА, Управління Пенсійного фонду щодо пільг і пенсійного забезпечення ліквідаторів.

Зазначимо, що станом на сьогодні в управлінні соціального захисту населення Буської РДА на обліку перебуває 101 особа, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а саме:
Ліквідатори: – І категорії – 12 осіб;
– ІІ категорії – 42 особи;
– ІІІ категорії – 12 осіб;
Потерпілі: – ІІІ категорії – 18 осіб;
– серія Г – 4 особи;
– вдови – 1 особа;
– діти – 12 осіб

busk-rda

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top