В Буську вшанували військовослужбовців Збройних Сил України, учасників війни на сході та волонтерів

В Буську вшанували військовослужбовців Збройних Сил України, учасників війни на сході та волонтерів

У четвер, 6 грудня, в актовій залі Буської дитячої музичної школи відбувся районний захід з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів.

В переповненій глядацькій залі зібралась чисельна когорта бущан: представники органів влади району та міста, учасники війни на сході, діючі та демобілізовані військовослужбовці, волонтери, громадськість міста та району, школярі.
Захід розпочався спільною молитвою за українських захисників душпастирів о.Миколи Салабая, о.Андрія Баглая, о.Володимира Залуцького та усіх присутніх у залі.

Хвилиною мовчання бущани вшанували пам’ять усіх борців за волю  Української держави. Корзину квітів до підніжжя пам’ятника Незалежності традиційно поклали учасники ООС (АТО) Ігор Генза та Андрій Шаблій.

Звертаючись до учасників заходу, голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз відзначив роль українського війська та волонтерського руху у захисті незалежності Української держави.
«Впродовж останніх п’яти років ми стали свідками і учасниками боротьби за справжню українську незалежність, відстоювання свого суверенітету і територіальної цілісності держави. Спочатку на майданах міст і сіл в період Революції Гідності, а далі, з початком російської агресії, на Донбасі. Саме у цей період ми усвідомили, що сильна держава починається з сильної армії: національної, мотивованої, професійної. На перших порах, та й зараз їй допомагають волонтери. Завдяки їм вдалося у надзвичайно короткий термін відновити бойові спроможності війська та стримати натиск ворога», – зазначив Петро Мороз.
Разом з заступником голови райради, учасником війни на сході Романом Фурдою голова РДА вручив грамоти та подяки військовослужбовцям та волонтерам Бущини.
Надалі перед учасниками урочистостей виступили з вітальними та вдячними словами, вручили відзнаки, грамоти: учасник АТО заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, керівник громадської організації, учасник АТО Олександр Жовтанецький, голова РО Ради ветеранів України Володимир Луженцов, бойовий волонтер Олександр Саримсаков, волонтер Михайло Цюрко, доброволець Михайло Шимків.
Виступи вдало перепліталися мистецькими номерами святкової програми, яку вела методист РНД Надія Хомякевич.
Участь у концертній програмі взяли: дитячий хоровий колектив Буської ДМШ (кер. Уляна Петришин), автор та виконавець власних пісень Сергій Тихоненко, волонтер Олександр Саримсаков, вокалістки Вікторія Підгірна та Анастасія Солотва, камерний оркестр Буської ДМШ (кер. Ольга Керкало), Народний ансамбль пісні та музики «Зорецвіт» (кер. Ірина Коропецька).

 

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top