В дитячому будинку «Добре серце» відбулося Свято Миколая

В дитячому будинку «Добре серце» відбулося Свято Миколая


У день Святого Миколая, 19 грудня, в дитячому будинку «Добре серце», що в селі Новий Милятин, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, начальника відділу освіти РДА Богдана Глуховецького, начальника служби у справах дітей РДА Наталії Бучко, численних гостей відбувся святковий захід «Святий Миколай – чудотворець і чарівник».
Вихованці закладу разом з дітьми, що виховуються у дитячих будинках сімейного типу родин Севрук і Горошко, львівськими школярами та Святим Миколаєм, в ролі якого був Віктор Хом’якевич, подарували усім присутнім кількагодинне святкове дійство з піснями та танцями, сценками та декламуванням поетичних і гумористичних творів.
За чудові виступи діти отримали від керівництва РДА та райради, меценатів численні подарунки.
Вітаючи дітей з святом, Петро Мороз та Богдан Глова акцентували увагу на тому, що День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, тому українці люблять Святого як мудрого покровителя та наставника, що завжди допомагає всім добрим людям й, насамперед, дітям. Святий Миколай був і залишається символом добра, милосердя і любові.
Інформаційні матеріали Буської РДА,світлини Ірини Гаєвської

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top