В дитячому будинку «Добре серце» відбулося свято з нагоди відзначення Дня захисту дітей

В дитячому будинку «Добре серце» відбулося свято з нагоди відзначення Дня захисту дітей

1 червня, за участю керівництва району, меценатів у дитячому будинку «Добре серце» с.Новий Милятин відбувся урочистий захід до Дня захисту дітей. Вихованці закладу та їх наставники-педагоги підготували змістовну концертну програму, у якій були задіяні усі дітлахи «Доброго серця» від найменших до тих, хто цьогоріч покидає стіни установи, що стала рідною для них протягом багатьох років дитинства.
Діти співали, жартували, декламували вірші, з словами подяки зверталися до своїх педагогів та усіх тих, хто допомагає закладу: голові РДА Петру Морозу, голові районної ради Богданові Глові, начальнику відділу освіти РДА Богдану Глуховецькому, начальникові фінансового управління РДА Михайлові Постолюку, душпастирам, фермерам і підприємцям, волонтерам, які забезпечують заклад продуктами харчування, допомагають у проведенні ремонтів, закупівлі взуття та одягу, організації дозвілля, вирішують безліч питань, аби дітям було тепло та затишно.

Особлива подяка від дітей директорові дитячої установи Володимиру Пристачу, який вкладає організаторський талант, усю свою професійну майстерність, аби кожна дитина знайшла тут свою домівку, опіку та пораду, а заклад відповідав усім необхідним вимогам.
Вітаючи юних українців, голова РДА Петро Мороз відзначив, що День захисту дітей – це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. «Я щиро вірю, що кожен з Вас знайде своє покликання в житті і Україна буде пишатися Вами», – зазначив він.

Петро Мороз від прибулих на свято керівників подарував бібліотеці закладу 30 книжок пізнавального та художнього змісту, які у літній період діти матимуть змогу почитати, довідатися з книг щось нове.
У своєму привітальному виступі голова районної ради Богдан Глова нагадав присутнім про історію виникнення свята, запевнив керівництво закладу у всебічній підтримці з боку районної ради, депутатського корпусу у вирішенні проблемних питань, побажав усім дітям міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Надалі керівники органів влади, меценати отримали від дирекції дитячого будинку подяки за «добре, чуйне серце, готове відгукнутися на поклик дитячих бажань, мрій, благодійну допомогу у створенні належних умов для гармонійного розвитку вихованців».
Традиційно завершили захід вальсом– одним з найромантичніших і найулюбленіших танців, який об’єднує покоління.

Після урочистостей душпастирі освятили відремонтовані приміщення спалень та благословили заклад щирою молитвою.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top