В міжнародний День захисту дітей у “Доброму серці” святкували випускний

В міжнародний День захисту дітей у “Доброму серці” святкували випускнийDSCN8426

1 червня у Новомилятинському дитячому будинку “Добре серце” відбулося урочисте святкування завершення навчального року та випускного. Дітлахи з нетерпінням чекали цього свята, адже це ще один привід одягнути ошатне святкове вбрання та закружляти в останньому шкільному вальсі. П’ятеро вихованців дитячого закладу цього дня попрощалися із своєю домівкою, своєю сім’єю. Для них настав час залишити своє затишне гніздо та розправивши крила поринути у свій перший дорослий політ…

DSCN8416DSCN8417

DSCN8428Привітати дітей на свято завітали очільники району: голова Буської районної ради Богдан Глова, голова Буської РДА Петро Мороз, директор Новомилятинської школи Андрій Горошко, керівник служби у справах дітей Наталія Бучко, перший директор “Доброго серця” Марія Романів, настоятель місцевого храму о.Микола.

Вихованці “Доброго серця” підготували для гостей цікаві святкові виступи: квартет талановитих дівчаток заспівав українських пісень, а малеча танцювала цікаві гуморні таночки та декламувала для випускників віршики.DSCN8450

Усіх присутніх у залі розчулила пісня “Батько” –  присвячена директору дитячого будинку Володимиру Пристачу , яку діти виконали разом із своїми виховниками.

Голова Буської РДА Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова у своїх виступах привітали дітей,DSCN8476 керівництво та усіх працівників дитячого закладу із завершенням навчального року. Очільники району побажали випускникам вдалої життєвої дороги, успіху в нових починаннях, та завжди пам’ятати про добрі настанови та науку до праці їхніх виховників. Петро Мороз та Богдан Глова також нагородили почесними грамотами найактивніших дітей, як виявилося такі нагороди отримали усі, бо кожен зробив свій творчий вклад у розвиток дитячого закладу. Особливо відзначили футбольну команду “Доброго серця” за здобуте ІІ-ге місце в обласному турнірі, це вагомий здобуток, підтримувати своїх спортсменів їздили усім колективом!

DSCN8493Випускників у цей день також привітали: директор закладу Володимир Пристач, перший директор “Доброго серця” Марія Романів, директор Новомилятинської школи Андрій Горошко. Благословив дітей на добрий шлях у доросле життя настоятель місцевого храму о.Микола.

 

 

Не обійшлося свято і без традиційного шкільного вальсу. Дорослі, діти кружляли під музику, а виховники крадькома витирали сльози.DSCN8459

На завершення Володимир Пристач вручив почесні грамоти усім меценатам та добродійникам, які допомагали та продовжують допомагати дитячому будинку.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top