В.Н.Л.

В.Н.Л.

Група Мері і її незмінний лідер Віктор Винник мають для нас нову пісню. Називається вона абревіатурою В.Н.Л. і що означають ці три літери вокаліст пояснив особисто:
«Насправді все просто. Це означає «Віра, Надія, Любов». Пісня дуже давня. Вона з тих буремних 90-х, коли ми тільки починали і грали в підвалах і на кухнях знайомих. Я зараз переглядаю наші дивні старі архіви, які ще на плівці, і подумав, чому б не дати нове життя цій пісні. Записати її так, як зараз відчувалося».
Варто сказати, що це вже не вперше група Мері осучаснює свою стару композицію. І найчастіше це їм вдається. Послухаємо, як вийшло цього разу.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top