В неділю 17 грудня майже сотня дітей соціально незахищених категорій Буського району зустріли свого Святого Миколая

В неділю 17 грудня майже сотня дітей соціально незахищених категорій Буського району зустріли свого Святого Миколая

Кілька годин діти приймали участь у різноманітних майстер-класах, переглянули фільм, фотографувались біля святкової фотозони, забавлялися і розважалися… А потім до них прийшов Святий Миколай та приніс саме ті подарунки, які діти просили у своїх листах до нього. Тут було все – і планшети, і годинники, і роботи, і одяг та взуття, і різноманітні ігри та ціле море солодощів.

Як наголошує Валентина Ведровська, Голова Правління БФ УГФ: «На Миколая всі їздять в інтернати. Але правда така, що там подарунків достатньо! Буває таке, що дитина в закладі отримує за свята від 4 до 20-ти солодких подарунків. В той ж час є діти в сім’ях, до яких з тих чи інших причин «Миколай» може взагалі не завітати. В когось мама хвора, а тато загинув в АТО, в когось – багатодітна або малозабезпечена сім’я, в когось ще якісь обставини, за яких майже нереально здійснити дитячу мрію… Це сумно. Саме тому ми вирішили зробити справжнє свято і подарувати віру в дива цим дітям.»

А ось що каже головний організатор цієї акції – Заступник Голови Правління БФ УГФ Катерина Бойко: «Вперше я мала досвід брати участь в чомусь подібному і одразу організатором. Я жила цим днем два повних тижні і не все було гладко, не все продумано і часто проскакувала думка: «Люди дивні» але воно пройшло, пройшло і лишило по собі щасливі очі, які горіли від радості, усмішки і багато тепла.»

Цю святкову зустріч дітям подарували помічники Святого Миколая – Благодійний Фонд «Українська Галицька Фундація» за підтримки Служби у справах дітей ЛОДА та Буської РДА, також допомагали організувати свято: відділ культури і туризму Буської РДА та небайдужі щедрі люди з багатьох компаній та організацій, що, власне, закупляли і пакували дітям подарунки. Найбільша подяка KindGeek Software, «Tickets.ua» та Куреню Пласту ч.30 ім Катрусі Зарицької.

 

 

 

 

Валентина Ведровська

Голова Правління БФ УГФ

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top