В НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» провели День миру

В НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» провели День миру

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців. Напередодні Дня миру вчителі провели бесіди з учнями початкової школи «Мир на планеті – щастя всім дітям» і приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру».

Молодші школярі виготовили паперові голуби і прикріпили їх на панно миру, аби показати своє прагнення миру, свободи та справедливості.
А в гімназії 21 вересня 2018 року пройшла лінійка «Хай буде мир на всій Землі». Основною метою цього заходу було привернути увагу до проблеми миру на Землі, зокрема, на Україні. Зі вступним словом про важливість миру на шляху розвитку держав звернулася до присутніх Леся Ярославівна Фурко, заступник директора НВК з ВР. Учні 6(10) класу коротко розповіли історію відзначення Дня миру у світі, про важливість такого дня у країнах, де є військові конфлікти та війни, і висловили прагнення українського народу жити під мирним небом. Педагог-організатор Світлана Вахтангівна Мащак продемонструвала кліп Наталії Май «Хай буде мир!»; Юлія Приставська (6(10) кл.) прочитала молитву за мир в Україні, а кращі учні Олександр Паламар, Анна Габа та Христина Диня запалили лампадки біля дубків, посаджених у пам’ять про героїв Небесної Сотні. Завершився захід виконанням церковного гімну України «Боже великий, єдиний».
Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, мріють, то думки можуть матеріалізуватися. Тому сьогодні, як ніколи, прагнемо миру, і всі наші слова будуть про мир, мирне життя. Ось дитячі мрії, сподівання і надії, які повинні здійснитися.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top