В області тривають роботи із нанесення дорожньої розмітки поблизу навчальних закладів

В області тривають роботи із нанесення дорожньої розмітки поблизу навчальних закладів

На Львівщині тривають роботи із нанесення горизонтальної дорожньої  розмітки, нерегульованих пішохідних переходів та надписів «ШКОЛА» біля навчальних закладів. Про це  інформують у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації.

Як розповів директор департаменту Роман Кокотайло метою таких заходів є підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зниження аварійності на вулично-дорожній мережі Львівщини.

«Виділення пішохідного переходу світловідбиваючою фарбою допоможе дітям та іншим перехожим не створювати аварійні ситуації, переходячи дорогу в недозволенному місці. Також попереджувальні надписи «ШКОЛА» служать застереженням водіям із зазначенням зобов’язання скинути швидкість. Це важливий елемент у профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму», – наголосив Роман Кокотайло.

http://loda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top