В Олеську пластуни з трьох районів провели Шевченкіаду – 2020

В Олеську пластуни з трьох районів провели Шевченкіаду – 2020

«Шевченкіада – 2020» відбулася! Це було справді масштабне дійство, адже акція зібрала 12 команд із Буського, Бродівського і Кам’янко-Бузького району, загальною чисельністю 125 чоловік.

Основні церемоніали відбулись біля пам’ятника Т. Шевченку у селищі Олесько. На відкритті іменували пластприят – людей, які допомагають нам у проведенні акцій на станиці: Олега Коваля, Богдана Глуховецького і Ларису Гарасимів.

Теренова гра охопила територію селища і полягала у виконанні на точках різноманітних завдань, пов’язаних із біографією і творчістю видатного Кобзаря.

Після обіду у актовому залі школи відбувся перегляд відео та конкурс читців творів Т. Шевченка.

Отже, підсумки «Шевченкіади-2020»: 1 місце розділили – гурток «Проліски» (Задвір’я) і «Жовтодзьоби» (новаки із Красне і Дідилів), 2 місце – гурток «Леопарди» (Полоничі), 3 місце – «Романтики» (Топорів).

СКОБ!

Комендант: Olenka Kruleva

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top