В Олеську відбувся Міжнародний фестиваль меду “Надбужанські медобори”

В Олеську відбувся Міжнародний фестиваль меду “Надбужанські медобори”

У неділю, 12 серпня, на території музею-заповідника «Олеський замок» відбувся традиційний, вже третій Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори».

Участь у фестивалі взяли пасічники Буського та сусідніх районів, Латвії, Польщі та Італії, численні делегації з сасоврядних територій, голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, представники литовського міста Пренай Каунаського повіту на чолі з віце-мером Альгісом Марцинкявичюсом, Народний депутат України Михайло Бондар, ін.
Вітаючи учасників фестивалю, очільник Бущини Петро Мороз зазначив, що сьогодні наша держава займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед всіх країн світу та є провідною галуззю сільського господарства.
“Я глибоко переконаний, що бджільництво в Україні розвиватиметься надалі ще більш якісніше, передаватимуться знання молоді, а країна вже в найближчі роки стане прикладом найбільш успішнішого розвитку цієї галузі в світі”, – сказав керівник РДА.
В межах фестивалю біля підніжжя замку працював мистецький майданчик з концертною програмою, у «Містечку майстрів» проводили майстер-класи, а також вікторини, виставки старожитніх речей, пов’язаних з бджолярством.

На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі мали змогу придбати мед, пилок, прополіс, пергу, а бджолярі – різноманітний реманент для своєї пасіки. Відбулася також дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу тощо.

Зазначимо, що метою фестивалю є демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Більше світлин тут

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top