В Олеську знову запрацює завод мінеральних вод!

В Олеську знову запрацює завод мінеральних вод!

Таку інформацію повідомив представник ПрАТ “Олеський завод мінеральних вод”  Соляник Роман, під час чергового засідання сесії Буської районної ради. Для подальшого розгортання робіт навколо запуску заводу необхідно було погодити санітарні зони навколо підприємства, що власне і зробили районні обранці. Депутатський корпус одноголосно підтримав рішення погодити відповідні санітарні зони.

Як пообіцяв Роман Соляник, перші партії Олеської мінеральної води заплановано отримати вже у 4-му кварталі 2020 року. Детальніше про це, слухайте завтра у Новинах на БуськомуРадіо 87.5FM

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top