В рамках фестивалю гостинності учні та викладачі Буської музичної школи з концертною програмою побували в місті Кам’янка-Бузька

В рамках фестивалю гостинності учні та викладачі Буської музичної школи з концертною програмою побували в місті Кам’янка-Бузька

У неділю,18 березня, в рамках «Фестивалю гостинності: від школи до школи» учні та викладачі Буської музичної школи з концертною програмою побували в наших сусідів у місті Кам’янка-Бузька.

Такий фестиваль започатковано департаментом з питань культури Львівської ОДА з метою обміну досвідом серед мистецьких шкіл області, пожвавлення та активізації концертної діяльності шкіл.
Надзвичайно тепло зустрічали у концертному залі школи всіх виконавців. Юна Таня Туркевич вразила слухачів своїм вокальним талантом в супроводі фольклорного ансамблю (керівник Я.Килимник). Яскраво і професійно виступали учні інструменталісти : Адріан Петришин та Уляна Дубова – фортепіано; Анастасія Гачкевич та Ігор Пришляк – скрипка;Сергій Ярміл –акордеон. Бурхливими оплесками присутні в залі колеги-викладачі оцінювали виступи наших вокалістів – Уляни Петришин,Вікторії Підгірної,Стефанії Панкевич,баяніста Андрія Коника.

Цікавим репертуаром та довершеним виконанням вразили слухачів ансамблі малих форм : тріо бандуристів –С.Панкевич,В.Підгірна,О.Букета;дует піаністів –О.Возняк та М.Вернюк;
А.Гадзовський (флейта) та Л.Рускан(фортепіано); дует баяністів –А.Коник та Я.Килимник; інструментальний ансамбль –Н.Романюк, Л.Чорна,Р.Чорна, І.Коропецька, М.Вернюк,В.Бак.
На завершення концерту виступили – камерний оркестр (керівник О.Керкало) та народний ансамбль пісні та музики «Зорецвіт». Стефанія Панкевич вела концертну програму легко і невимушено. Зустріч колективів обох шкіл була цікавою і незабутньою.
4 травня колектив Кам’янко-Бузької школи зробить зустрічний візит гостинності до Буської школи.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top