В рамках ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в с.Новий Милятин відбувся благодійний марафон

В рамках ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в с.Новий Милятин відбувся благодійний марафон

На початку квітня учні та вчителі Новомилятинської загальноосвітньої школи провели благодійний марафон «Біжу заради здоров’я дітей» в рамках ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою збору коштів для придбання медичного обладнання для новонароджених дітей.
7e260e0788aeУчасть у марафоні мав змогу взяти кожен охочий, хто вніс певні кошти. Діти, віком від 7 до 15 років, пробігли близько 1 км разом зі своїми вчителями Гаврилівим В. І., Боднарчук О. В., Мельник Г. Р., Чернецьким В. Г.
«Спорт заради добра!» Ці слова були гаслом під час марафону. Освітяни не тільки зібрали кошти, потрібні для придбання медичного обладнання, але і здобули чудовий командний досвід, щоб надалі докладати максимум зусиль у допомозі потребуючим людям.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top