В рамках підписаної Угоди про співпрацю Буський район відвідала делегація м.Пренай (Литва)

В рамках підписаної Угоди про співпрацю Буський район відвідала делегація м.Пренай (Литва)

11-13 серпня представники литовського міста Пренай на чолі з віце-мером Альгісом Марцинкявічусом побували у Буському районі на запрошення голови райдержадміністрації Петра Мороза.

В рамках візиту гості з Прибалтики ознайомилися з нашим краєм і його традиціями, обмінялися досвідом співпраці з економічних, освітніх, культурних питань, побували на фестивалі меду в Олеську.

Нагадаємо, що 4 жовтня 2017 року було підписано Угоду про співпрацю поміж Буським районом та Пренайським районом Каунаського повіту Республіки Литва.
Відповідно до неї обидві сторони зобов’язалися сприяти розвитку взаємовигідного співробітництва в сфері культури, освіти, спорту, мистецтва, охорони здоров’я, соціальної підтримки, туризму, молодіжного обміну, охорони навколишнього середовища, спадщини і бізнесу, а також в інших сферах, що становлять спільний інтерес, зміцнюючи при цьому взаєморозуміння та дружбу.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top