В рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» діти учасників АТО Бущини переглянуть новорічну виставу в Львівському цирку

В рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» діти учасників АТО Бущини переглянуть новорічну виставу в Львівському цирку

В рамках мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» 25 дітей учасників АТО Бущини зранку, 19 грудня, відбули на перегляд новорічної циркової вистави до Львівського державного цирку. Перед від’їздом у м.Львів з дітьми та їх батьками поспілкувалися перший заступник голови РДА Олег Ільків і голова районної ради Богдан Глова. Посадовці побажали юним бущанам успішної захоплюючої поїздки, позитивних емоцій та нових незабутніх вражень.
Як зазначив заступник голови райради, учасник АТО Роман Фурда, після відвідин цирку дітей очікує продовження свята – з новорічними привітаннями і солодкими подарунками.
Транспорт для подорожі надбужанських дітей виділив відділ освіти Буської райдержадміністрації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top