В рамках проведення ІІ обласного етнофестивалю гостинності у Буському РНД відбувся творчий звіт мистецьких колективів Стрийщини

В рамках проведення ІІ обласного етнофестивалю гостинності у Буському РНД відбувся творчий звіт мистецьких колективів Стрийщини

Безліч позитивних вражень і яскравих емоцій отримали чисельні глядачі, які завітали в неділю, 16 вересня, до районного народного дому, де з двогодинною концертною програмою “Велична і Соборна Україно, всім серцем Стрийщина вклоняється Тобі!” виступили кращі аматорські колективи та окремі виконавці Стрийського району.

Концерт вразив виконавською майстерністю зведеного хору, різнобарв’ям танців, пісень, театральною постановкою і декламуванням віршів, щирістю, талановитістю та бажанням показати все найкраще, що є в творчому доробку майстрів культури Стрийщини.
Кожен виступ на сцені Буського РНД був маленьким святом, за що артисти в нагороду отримували щирі оплески глядачів та вигуки “Браво”.
Голова районної державної адміністрації Петро Мороз подякував гостям за чудовий концерт, талановитість і високу виконавську майстерність, вручив в знак нашої гостинності коровай, квіти і подарунки керівнику делегації – голові Стрийської РДА Василю Зубрицькому.
“Жоден бущанин, який завітав сьогодні до районного народного дому не залишився байдужим та отримав задоволення від свята, яке подарували глядачам 215 артистів Стрийщини, серед яких, мабуть, половина дітей. Саме їм, нашому молодому поколінню, у майбутньому зберігати та примножувати надбання української культури”, – зазначив керівник.
В свою чергу, очільник Стрийщини Василь Зубрицький також вручив керівництву району коровай, подарунки, а для Буського РНД подарував ікону.
Перед початком концертної програми у фойє районного народного дому усі бажаючі мали нагоду ознайомитися з історією Стрийщини, унікальними виробами народних умільців та роботами вихованців мистецьких шкіл.

 

 

 

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top