В рамках відзначення 100-річчя проголошення ЗУНР бущани здійснили сходження на гору Говерла

В рамках відзначення 100-річчя проголошення ЗУНР бущани здійснили сходження на гору Говерла

В суботу, 4 листопада, п’ять десятків бущан різного віку та професій здійснили сходження на найвищу вершину Українських Карпат і найвищу точку України, висота якої складає 2061 м над рівнем моря.

Акція відбулася в рамках відзначення 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки за підтримки райдержадміністрації та районної ради, з ініціативи голови районної Спілки політичних в’язнів та репресованих Сергія Бондаренка.

Світлина від Буське Радіомовленні.Серед учасників сходження були вчителі, спортовці, держслужбовці, полісмени, медичні працівники, школярі, священнослужитель. Наймолодшому підкорювачу Говерли усього 6 років.  Більше фото на нашій сторінці в мережі Facebook тут

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top