В рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України у районному Народному домі відбулася година духовності

В рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України у районному Народному домі відбулася година духовності

26 липня у Буському районному Народному домі відбулась година духовності, присвячена 1030 річниці з Дня Хрещення України-Руси, яку провели учасники Народного вокального гурту «Куди йдеш».

У своїх проповідях, переплетених християнськими піснями, о.Ярослав Лозовий наголосив, що дало християнство для нашої держави. А тепер як повинні жити ми, щоб не втратити цього дару від Господа.
На заході були присутні працівники галузі культури району, бібліотекарі , представники влади: голова Буської районної ради Богдан Глова та перший заступник голови Буської райдержадміністрації Олег Ільків, які виступили на завершення з подячними словами.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top