В рамках відзначення Дня усиновлення у Буській ЗОШ №1 відбувся флешмоб “Тато, мама і я – щаслива сім’я”

В рамках відзначення Дня усиновлення у Буській ЗОШ №1 відбувся флешмоб “Тато, мама і я – щаслива сім’я”

Сьогодні, 19 вересня, за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації у Буській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбувся флешмоб “Тато, мама і я – щаслива сім’я” в рамках проведення заходів з нагоди відзначення Дня усиновлення.

Флешмобу, участь у якому взяли учні чи не усієї школи, передували виступи та вітання від заступника голови РДА Тетяни Сай, директора навчального закладу Ольги Пунь, а ще Оксани Дадак, яка разом з своїм чоловіком Сергієм виховує шестеро дітей, серед яких одна власна дитина, четверо усиновлених і одна під опікою.

Звертаючись до учасників заходу, заступник голови РДА Тетяна Сай зазначила, що захист прав та інтересів дітей, і, передусім, найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку – є одним із пріоритетів державної політики України.
“Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Тому життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих.
Українці, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування, виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти. Серед них є і присутні тут батьки: Сергій Данчак і Оксана Дадак. І я вдячна їм за те, що вони прийняли відповідальне та важливе рішення, бо всиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити, як рідну ― цей надзвичайно важливий крок. Саме такі люди вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним”, – підсумувала заступник голови РДА,  вручила квіти п.Оксані, а дітям – солодощі.
Надалі відбувся сам флешмоб, відео якого можна переглянути тут.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top