В рамках Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом!» у Буському районі перебуватимуть школярі та педагоги з Донеччини

В рамках Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом!» у Буському районі перебуватимуть школярі та педагоги з Донеччини33a2858676d8

З 3 по 8 січня 2016 року у Буському районі в рамках Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом!» перебуватиме делегація учнів та педагогів в кількості 22 осіб з Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваського району Донецької області.
Діти проживатимуть у сім’ях своїх однолітків у селах: Новий Милятин, Старий Милятин, Ріпнів та Новий Ріпнів.
Програма перебування:
3.01 – зустріч у залізничному вокзалі м.Львова делегації учнів із Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ст. Волноваського району Донецької області.
1326112710_1416998017_440x293_3_0_1421145059_440x293_3_0Ознайомлення із планом проведення спільного святкування, розміщення у родинах /актова зала Новомилятинської ЗОШ І – ІІІ ст/.
4.01- екскурсія музеями м. Львова. /Львівський історичний музей, музей «Арсенал», музей визвольних змагань та ін/.
5.01 – Екскурсія до Олеського, Підгорецького, Золочівського замків та літописного давньоруського Плісненсько – «Золота підкова».
6.01 – зустріч з керівництвом Буської РДА та Буської районної ради. Екскурсія літописним містом Бужеськ. Розучування колядок та підготовка до Святвечора.
7.01 – святкування у родинах Різдва. Колядування з Вертепом. Знайомство із Різдвяними традиціями та звичаями бужан.
8.01 – шкільне свято в Новомилятинській ЗОШ «Схід і захід разом». Перегляд Різдвяних дійств на площах міста Львова. Від’їзд делегації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top