В районному народному домі відбулися урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

В районному народному домі відбулися урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

23 серпня, в переддень найважливішого свята нашої країни – Дня незалежності, у великій глядацькій залі Буського РНД відбулися урочиста академія та святковий концерт.

Розпочався захід спільним виконанням усіма присутніми в залі та народним хором “Освітяни” Державного Гімну України, який чи не вперше виконувався на сцені РНД у повному варіанті (зразка до 6 березня 2003 року).

Право покласти квіти від учасників святкувань до меморіалу Героїв Небесної Сотні надали юним українцям – учасникам танцювального колективу “Енерджі”.
Надалі слово мав голова райдержадміністрації Петро Мороз, який привітав бущан з днем Державного Прапора України та 27-ю річницею незалежності, згадав про героїв-українців, які віддали своє життя за волю Української держави, закликав повсякчас відстоювати та захищати свою державність.
“З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991 року, втілилась в реальність віковічна мрія народу нашої держави про вільний і самостійний розвиток. Цей день визначив долю людей і майбутнє нашої країни не на одну сотню літ.
Зараз, коли триває війна на сході нашої держави, розуміємо, що нашу незалежність треба вміти ще й зберегти, захистити. І це потрібно робити щоденно, аби відстояти своє право на вільну країну, на європейське життя.
Ми схиляємо голови перед загиблими героями «Небесної сотні», тисячами захисників України, які полягли на полі бою в боротьбі з російськими окупантами. Вони усі віддали своє життя за нас з вами, за своїх батьків, дітей, за рідну землю, за майбутнє Української держави, за право гордо називати себе «Українцем», розмовляти рідною мовою, відчувати себе громадянином”, – сказав у своєму виступі голова РДА.
До вітань Петра Мороза приєднався заступник голови районної ради Роман Фурда, який передав привітання учасникам урочистостей від голови райради Богдана Глови, закликав кожного бущанина щоденно робити все можливе, аби на нашій землі запанував мир і спокій, допомагати українським захисникам, армії, аби спільними зусиллями ми захистили нашу незалежність.
Надалі керівники вручили подяки кращим місцевим головам за їх чітку громадянську позицію, вагомий вклад в розвиток соціально-економічного та культурного розвитку району, а ще передали бузецьким волонтерам Роману Гаєвському та Михайлу Костю грамоти Міністерства Оборони України за підписом міністра Степана Полторака. В свою чергу Буський військовий комісар, підполковник Ігор Томачук разом з Петром Морозом і Романом Фурдою вручив відзнаку «Учасник АТО» учаснику бойових дій в зоні проведенння ООС (АТО)  Петру Гузару.
На жаль, з різних причин не змогли прибути на святкування уродженці Бущини – Народний артист України Іван Гаврилюк та Заслужений артист України Ігор Богдан, яким нещодавно рішенням Буської районної ради було присвоєно звання “Почесний громадянин Буського району». Їм відзнаки передадуть чи вручать вже у найближчий час.
Приємна новина очікувала в переддень незалежності на юну мешканку Буська, яка позбавлена батьківського піклування, Лілію Синишин. Їй голова РДА Петро Мороз передав ключі від квартири, яку придбали за кошти обласного та міського бюджетів. Окрім цього, дівчину цього дня очікували численні подарунки від РДА, районної ради, Буської міської ради.
Надалі урочисту академію продовжив святковий концерт за участю кращих талантів Бущини: вокальних та танцювальних колективів, окремих виконавців, хору.

Вели захід: Любов Огороднік та Павло Теодоровський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top