В РНД відбувся районний захід до Дня українського добровольця

В РНД відбувся районний захід до Дня українського добровольця

14 березня в Україні відзначили День добровольця. З нагоди свята в Буському РНД відбувся районний захід за участю керівництва району, добровольців – учасників ООС (АТО), школярів.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували українських захисників, які загинули в бою за Українську державу.
Із словами вдячності за героїм та мужність до бущанських учасників бойових дій, які добровільно пішли захищати країну з перших днів війни на сході, звернулися голова районної ради Богдан Глова та заступник голови РДА Тетяна Сай.
Від демобілізованих учасників ООС (АТО) виступили Іван Міллер, Сергій Бондаренко та Олександр Жовтанецький.
Надалі усі присутні у залі переглянули документальну стрічку про добровольчі батальйони, а вокалістка Оксана Піджарко заспівала для героїв пісню Андрія Кузьменка “Кораблі”.
Завершився захід спільним виконанням усіма присутніми у залі Маршу українського війська та фотографуванням дітей з захисниками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top