В селищі Красне відбудеться захід до 106-ї річниці від дня народження Василя Кука

В селищі Красне відбудеться захід до 106-ї річниці від дня народження Василя Кука

У п’ятницю, 11 січня, у селищі Красне відбудеться віче з нагоди відзначення 106-ї річниці від дня народження нашого земляка, почесного громадянина Буського району, останнього головнокомандувача УПА, генерал-хорунжого Василя Степановича Кука.

Про належне вшанування його пам’яті та проведення заходів йшлося сьогодні, 9 січня, під час засідання організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови.
За результатами обговорень вирішено провести районний захід у центрі селища біля братської могили повстанців та могили Василя Кука за участю керівництва області та району, священнослужителів, представників громадських організацій національно-патріотичного спрямування, школярів, ЗМІ.
В межах заходу відбудеться поминальна молитва, покладання квітів, запалення свічок, виступи керівників, ветеранів ОУН-УПА, вокального чоловічого ансамблю “Січові стрільці”.
Початок заходу о 12.00 год. 
Після завершення віча у місцевому краєзнавчому музеї кожен охочий матиме нагоду ознайомитися з експозиціями, присвяченими УГА і УПА, експонатами – власними речами Василя Кука.
Екскурсію проведе історик, автор книжки про Красне Ярослав Стецишин.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top