В селищі Красне вшанують пам’ять летунів Української Галицької Армії

В селищі Красне вшанують пам’ять летунів Української Галицької Армії

5 лютого виповнюється 100 років з дня трагічної загибелі від розриву бомби авіаційної старшини летунського відділу Української Галицької Армії.

Про вшанування загиблих летунів йшлося сьогодні, 4 лютого, під час засідання організаційного комітету, який провів голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови, Красненського селищного голови Миколи Чучмана, отця Юрія Толочного, посадовців РДА та райради, громадських активістів, ЗМІ.
За результатами обговорень вирішено провести поминальний захід у вівторок, 5 лютого, біля нещодавно спорудженого у Красному до 100-річчя летунства УГА пам’ятника Героям Українського неба. Початок о 13.00 год. 
Організатори запрошують усіх бажаючих на захід і пропонують взяти з собою квіти, лампадки, державні та національні прапори.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top