В сесійній залі райради відбулася зустріч з учасниками Революції Гідності та громадськістю

В сесійній залі райради відбулася зустріч з учасниками Революції Гідності та громадськістю

Сьогодні, 13 лютого, в сесійній залі Буської районної ради відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з  учасниками подій Революції Гідності, мешканцями райцентру, аби пригадати події, що відбувалися взимку 2013- 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, майданах міст і сіл України.

Тоді мільйони громадян вийшли на мирний протест проти узурпації влади та корупції, проти свавілля правоохоронних органів, за європейський вектор розвитку Української держави.
На початку заходу його учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та переглянули документальний фільм “Зима, що нас змінила”.
У своєму виступі перед аудиторією, перший заступник голови РДА Олег Ільків зазначив, що Майдан був у кожному місті, у кожній оселі, у душі кожного українця, об’єднав усіх в єдине ціле в боротьбі за наше майбутнє. “Революція Гідності згуртувала та об’єднала українську націю, дала надію на демократичне, вільне життя, надію на країну, у якої є майбутнє. Сьогодні найкращі сини та дочки держави захищають нас на сході, ми маємо вишколене мотивоване військо, завдяки якому, я маю надію, в найближчий час закінчиться війна з російськими окупантами”, – сказав Олег Ільків.
Надалі слово мав заступник голови районної ради, учасник Майдану та АТО Роман Фурда, який поділився своїми спогадами про трагічні події чотирирічної давності. “Все розпочалося з масового побиття студентів і вже наступного ранку українці прокинулися іншими, прокинулися нацією, яка здатна захищати свої права і майбутнє своїх дітей. Ніхто з майданівців не знав, чим завершиться це протистояння з владою, правоохоронними органами, чи не опиниться згодом за гратами. Дякуючи цим людям, багато з яких потім стали добровольцями і пішли на фронт, Україна вистояла та стала сильною державою, з міцною армією, яка протистоїть одній з найбільших армій світу. Я схиляю головою перед усіма героями, які віддали своє життя за Українську державу та її людей”, – зазначив заступник голови райради.
На завершення Роман Фурда разом з іншим учасником АТО Іваном Сірим від учасників зустрічі встановили до пам’ятного стенду Героїв Небесної Сотні в Буську корзину квітів та запалили лампадки.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top