В Соколівці для дітей та підлітків організували Школу лідерства

В Соколівці для дітей та підлітків організували Школу лідерства

На базі Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. благодійний фонд “Українська Галицька фундація” (кер.Валентина Ведровська) організував тижневе навчання у Школі лідерства для 75 дітей шкільного віку.

Для активних підлітків з Олеська, Тур’ї, Переволочно, Соколівки, Кутів, Ожидова з понеділка тут проводяться інтерактивні тренінгові заняття, знайомство з реальними прикладами та людьми, що мають активну громадську позицію, а також – через продуману практичну діяльність в підлітків стимулюють лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації, тощо.
За результатами роботи табору “Українською Галицькою фундацією” буде відібрано кілька локальних проектів, створених дітьми, та буде надано допомогу в їх реалізації.
Мета організації такого роду таборів: показати дітям для чого потрібна активна життєва позиція та власна відповідальність і дати дієві інструменти, як все це застосовувати для суспільного блага та самореалізації.

25 липня табір відвідав голова районної державної адміністрації Петро Мороз, аби поспілкуватися з учасниками проекту та модераторами, ознайомитися з ходом проведення занять. А ще разом з своїм заступником Тетяною Cай та начальником відділу освіти РДА Галиною Олійник керівник привіз дітям баскетбольний м’яч для рухливих ігор, солодощі, ручки та блокноти з символікою Бущини.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top