В Україні 30 квітня зможуть відкритися 872 ринки – уряд

В Україні 30 квітня зможуть відкритися 872 ринки – уряд

Завдяки ухваленому Кабінетом міністрів рішенню, в Україні 30 квітня зможуть відкритися 872 ринки. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

«За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, вже завтра відновити роботу зможуть 872 продовольчі ринки», – мовиться у повідомленні.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, урядову постанову опублікують 30 квітня.

Контроль за дотриманням ринками протиепідемічних вимог здійснюватиме Державна продспоживслужба.

«Зокрема, територіальні органи відомства мають забезпечити постійну присутність на кожному ринку не менше 2-х своїх інспекторів і щоденно проводити позапланові перевірки», – повідомили у Кабміні.

На початку тижня, як зазначалося на «Урядовому порталі», йшлося про відкриття 281 ринку по всій Україні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top