В Україні часткова мобілізація може бути меншою

В Україні часткова мобілізація може бути меншою

Генштаб Міністерства оборони України не виключає проведення 7-ї хвилі мобілізації у вигляді часткової мобілізації в зменшених обсягах0cb4ab0c4a289fe963b1947d0acc7844

Про це заявив перший заступник міністра оборони Іван Руснак під час “Години уряду” у Верховній Раді в п’ятницю.

“У першу чергу будуть доукомплектовані частини, які виконують завдання в зоні АТО. З метою гарантованого комплектування військових частин і заміни звільнених військовослужбовців, Генштаб провів необхідні розрахунки і не виключає можливість проведення 7-ї черги часткову мобілізацію в зменшених обсягах. Початок буде визначено відповідним указом Президента України”, — розповів він.

Руснак також додав, що основне поповнення військових частин кадрами — це контрактна форма залучення військовослужбовців.

Нагадаємо, станом на 30 березня 6 тисяч військовослужбовців в рамках демобілізації повернулися додому

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top