В Україні перенесли пробне ЗНО

В Україні перенесли пробне ЗНО

Змінено дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання: воно відбудеться 4 та 11 квітня.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголосили, що учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки. Також до 14 березня УЦОЯО додатково повідомить про дати визначення результатів.

Нагадаємо, з 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин для усіх закладів освіти.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top