В Україні стабілізувалася ситуація зі захворюваністю на кір

В Україні ситуація зі захворюваністю на кір стабілізувалася, повідомив керівник Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, – Радіо Свобода.

За його словами, за минулий тиждень на кір захворіли 783 людини, це на 5% менше ніж попереднього тижня.

«За оперативними даними Центру громадського здоров’я, за 8 тиждень 2018 року на кір захворіли 783 людини, з яких 294 дорослих і 489 дітей. Це на 5% менше, ніж попереднього тижня, і ми можемо констатувати, що ситуація із захворюваністю на кір в Україні стабілізувалася. Ми не говоримо про зниження захворюваності, але про стабілізацію процесу», – сказав він.

 

Станом на 22 лютого залишок вакцини КПК по Україні склав 158 тисяч доз. Додаткові 220 тисяч доз вакцини, які закупили МОЗ спільно з ЮНІСЕФ уже поставили в Україну. «Вакцина доставлена в аеропорт Бориспіль, розмитнена, і на даний момент перебуває на складах Укрвакцини і буде доставлена в регіони протягом цього тижня», – повідомив Володимир Курпіта. Наступна партія надійде у квітні.

Володимир Курпіта зазначив, що інформація стосовно заборони вакцини Priorix стосується лише вакцини незаконно завезеної до Одеси та Сум. «Протягом останнього часу у ЗМІ почала з’являтись дані щодо заборони вакцини Priorix. Ми хочемо проінформувати, що за інформацією від виробника вакцини і Держлікслужби, на приватний ринок Одеси та Сум надійшла вакцина, яка була призначена для ринку Росії. Ця вакцина надійшла в Україну поза межами компетенції Міністерства охорони здоров’я, не зареєстрована і не має права застосовуватись. Реалізовувалась вона не через державні чи комунальні заклади, а через приватну аптечну мережу. По суті це є контрабанда. Розпорядження про заборону було видано 15 лютого 2018 року. Це не стосується вакцини, яка поставлена через державні закупівлі МОЗ», – деталізував Володимир Курпіта.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top