В Україні відкривають ресторани: за яких умов їх можна відвідувати

В Україні відкривають ресторани: за яких умов їх можна відвідувати

Відсьогодні в Україні стартує нове послаблення карантину – заклади громадського харчування повертаються до повноцінної роботи.

У зв’язку з цим МОЗ оприлюднило правила роботи закладів громадського харчування на період карантину. Зокрема, забороняється: вхід до закладу без супроводу працівника закладу; проведення свят, бенкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, в яких беруть участь більше 10 людей; приготування їжі на відкритих кухнях (окрім тих, що відгороджені від відвідувачів перегородкою); функціонування буфетів (окремих зон) самообслуговування, в тому числі для самостійного наливання напоїв клієнтами; самообслуговування у закладах швидкого харчування. Таці, страви, напої та столові прибори має видавати персонал на прохання відвідувача; більше 4 людей за столиком, окрім дітей.

В Україні продовжує діяти адаптивний карантин, запроваджений з метою протидії поширенню коронавірусу. Однак уряд підготував чергове послаблення обмежень. Відсьогодні, згідно з рішенням Кабінету міністрів України, дозволено таке: кафе та ресторанам приймати відвідувачів усередині закладів за умови дотримання протиепідемічних заходів; людям віком від 60 років не обов’язково дотримуватися самоізоляції; проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більш ніж 1 особи на 5 кв. м; проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі; відновлення польотів по Україні. Це стосується тих областей, де сприятлива ситуація з коронавірусом.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top