В Утішкові освятили новозбудований Храм-каплицю Пресвятої Родини УГКЦ

В Утішкові освятили новозбудований Храм-каплицю Пресвятої Родини

Сьгодні, 13 грудня, у день вшанування пам’яті святого апостола Андрія Первозваного в селі Утішків відбувся Чин врочистого освячення новозбудованого Храму-каплиці Пресвятої Родини та Престолу.

На таку врочистість у храмі зібралось багато гостей , жителів Утішкова та навколишніх сіл.

Святкову Божественну літургію очолив протосинкл Сокальсько-Жовківської єпархії Української греко-католицької церкви отець Володимир Коткевич, йому співслужили 14 священиків з усього нашого району на чолі з деканом Буського деканату о.Володимиром Залуцьким.

 

 

 

 

 

 

 

Під час  Божественної Літургії о.Володимир Коткевич привітав громаду із важливою подією та звернувся до присутніх : “Сьогодні Бог навідався до народу свого” через освячення новозбудованого храму. Ісус хоче всіх скривджених і зневажених розрадити, немічним і хворим дати чудесне оздоровлення, сумних потішити. Рівночасно продовжити будову храму у ваших серцях.  Ви – храм Божий, тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю”.

 

Нагадаємо, що будівництво каплиці розпочалось у 2014 році. В тому ж році було залито фундамент для майбутнього граму.  4 травня 2014 року, в неділю Мироносиць було освячено наріжний камінь сакральної споруди Преосвященнішим Архиєреєм Михаїлом Колтуном. Влітку цього ж  року було зведено стіни, а восени  змонтовано дах каплиці. У 2015 році встановили вікна та поштукатурили стіни. Наступного року завершили внутрішні облаштування та встановили іконостас. Цього року повністю змонтували підлогу, та завершили усі внутрішні і зовнішні роботи. Про це Буському радіо розповів настоятель храму отець Андрій Баглай.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top