В загальноосвітніх навчальних закладах району продовжено обмежувальні протиепідемічні заходи

В загальноосвітніх навчальних закладах району продовжено обмежувальні протиепідемічні заходи

За інформацією начальника відділу освіти РДА Галини Олійник обмежувальні протиепідемічні заходи у школах Бущини продовжено до кінця цього тижня, а навчання освітяни очікують відновити вже найближчого понеділка, 18 лютого.

Нагадаємо, що навчально-виховний процес у загальноосвітніх закладах району було призупинено рішенням районної комісії ТЕБ і НС на період з 6 по 12 лютого 2019 року для попередження захворюваності на грип і ГРВІ. Увесь цей час у районі проводився постійний моніторинг захворюваності дорослого та дитячого населення Буським районним лабораторним відділенням Бродівського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top