В загальноосвітніх навчальних закладах району продовжено обмежувальні протиепідемічні заходи

В загальноосвітніх навчальних закладах району продовжено обмежувальні протиепідемічні заходи

За інформацією начальника відділу освіти РДА Галини Олійник обмежувальні протиепідемічні заходи у школах Бущини продовжено до кінця цього тижня, а навчання освітяни очікують відновити вже найближчого понеділка, 18 лютого.

Нагадаємо, що навчально-виховний процес у загальноосвітніх закладах району було призупинено рішенням районної комісії ТЕБ і НС на період з 6 по 12 лютого 2019 року для попередження захворюваності на грип і ГРВІ. Увесь цей час у районі проводився постійний моніторинг захворюваності дорослого та дитячого населення Буським районним лабораторним відділенням Бродівського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top