Вагома роль шкільного музею

Вагома роль шкільного музеюфотографiя0609

14 березня на базі НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» відбувся семінар-практикум керівників шкільних музеїв «Роль шкільного музею у національно-патріотичному вихованні учнів».

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відкрила семінар методист РІМЦ Дубас О.М. , яка наголосила, що музей є важливим засобом навчально-виховної роботи, базою для здійснення краєзнавчого принципу у навчанні та вихованні школярів.Надала методичну допомогу керівникам шкільних музеїв щодо систематизайії установчої документації музею, фондової роботи, організації пошукової роботи.Також ознайомила з новими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу шкільного музею.

З основами музейної педагогіки та формуванням дослідницької компетентності учнів з досвіду своєї роботи ознайомили керівники музеїв при навчальних закладах Баглай Т.Б.( НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка») та Дубенська Н.М. (НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.В.Кальби»).Учасники семінару обмінялися досвідом роботи шкільних музеїв, обговорили роль музею у масово-просвітницькій діяльності навчального закладу,

Цікаву  екскурсію історико-краєзнаавчим музеєм при НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка», провела директор Антонишин О.С.

Учасники семінару висловили щиру подяку керівнику музею Баглай Т.Б. та дирекції школи.

Інформаційні матеріали

районного відділу освіти

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top