Вакцинувати від грипу будуть примусово

Вакцинувати від грипу будуть примусово

В Україні в цьому році будуть примусово вакцинувати від грипу людей з групи підвищеного ризику.

У цьому році планується довести рівень охоплення щепленнями серед людей похилого віку до 75% . Про це заявив заявив в. о. голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Святослав Протас, передає РБК.

thumbnail-20160223155710n– Ми прийняли рішення протягом цього року провести в обов’язковому порядку профілактичні щеплення проти грипу для осіб підвищеного ризику з так званих груп медичного та епідемічного ризику, – зазначив він. Також він пояснив, що до груп медичного ризику відносяться особи з високим ризиком клінічних ускладнень, зокрема люди з супутніми хронічними патологіями дихальної системи, серцево-судинної системи, нирок та інших хронічних захворювань, а також – особи старші 60 років і вагітні жінки. – До групи епідемічного ризику відносяться працівники медичної сфери, педагоги, працівники торгівлі та транспорту, – додав Святослав Протас.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top