Вчителі та учні Буської гімназії, батьки відзначили День фізичної культури та спорту майстер-класами, квестами, руханками, аудіюванням і ритмікою під музичний супровід

Вчителі та учні Буської гімназії, батьки відзначили День фізичної культури та спорту майстер-класами, квестами, руханками, аудіюванням і ритмікою під музичний супровід

Незвичайно розпочався новий робочий день в НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» у понеділок, 10 вересня 2018 року.

Ще з самого ранку на шкільному подвір’ї було гамірно та весело. До школи вчителі, учні та батьки прийшли у спортивному одязі.
Під керівництвом учителя фізичної культури Туркевича Є.О. проходила ранкова руханка, яка об’єднала всю шкільну родину: учнів, батьків та вчителів, адже спорт – запорука здоров’я.
На великих перервах учитель хореографії Діяк А.З. запропонував учням та вчителям позайматися ритмікою. Це принесло всім море задоволення.
Старший тренер ДЮСШ Єретик В.Ю. провів з учнями майстер-клас зі спортивної ходьби та запросив бажаючих відвідувати секцію цього виду спорту.
Під час уроків педагоги проводили цікаві фрагменти, пов’язані зі спортом: як-от, на уроці української мови у 5-Б(9) класі директор НВК Антонишин О.С. запропонувала учням аудіювання «Мотивації занять спортом», завданням якого було вибрати найважливіші з них.
Бадьорий настрій протягом дня підтримував музичний супровід, вдало підібраний учителем музичного мистецтва Зеліском О.Г.
Підсумком Дня фізкультури стала гра-квест між учнями 3-го (7) та 4-их (8) класів «Молодь обирає здоров’я», адже бути здоровим це – модно!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top