Вчительське свавілля, чи невдалий жарт

Вчительське свавілля, чи невдалий жартthumbnail-20150403092923n

Нещодавно всю Україну сколихнула неприємна подія: стало відомо, що вчителька однієї із шкіл нашого обласного центру знущалася над дітьми. Урок психологічного садизму у Львівській школі. На уроці хореографії вчителька зняла штанці з першокласниці і змусила стояти в одних трусиках перед усім класом. Дівчинка, переживши таке приниження, посоромилася розказати про це рідним. Вони дізналися про глум над донечкою від батьків однокласників. Окрім того, вчителька наказала на наступний урок принести памперси та скотч – щоб не бігати до туалету, та заклеїти роти! За що дитина стала жертвою педагогічних знущань – невідомо. Наступного дня  після скандального інциденту батьки першокласників з’ясували – окрім знущання з дитини, вчителька, яка працює у школі вже 23 роки, ще й розпускала руки. Насьогодні вчителя усунули від уроків. Але в департаменті з гуманітарних питань Львівської міськради вже призначили службову перевірку. І обіцяють звільнити педагога, якщо її вину таки доведуть.

Ще про одну неприємність у одній із львівських шкіл стало відомо нещодавно, хоча інцидент трапився ще навесні. Камери спостереження зняли на відео у ЛСЗШ №53 кадри, на яких школярі за вказівкою вчителя здійснюють фізичну розправу над однокласником. Вчителька спокійно спостерігала за цим, не реагуючи на прохання інших дітей втрутитися і припинити бійку. Конфлікт вчительки з учнем розпочався ще у вересні 2014 року, на початку навчального року, коли мати постраждалого учня на батьківських зборах запропонувала купити технічне обладнання для навчального процесу – комп’ютер, принтер, сканер тощо за втричі меншою ціною із гарантіями на обслуговування техніки. Це надзвичайно обурило вчителя і одну з матерів батьківського комітету, які вже мали стовідсоткову домовленість щодо купівлі оргтехніки за втричі більшою ціною без надання жодних фінансових підтверджень на купівлю даної техніки. «В помсту за зірвану фінансову оборудку вчителька протягом навчального року постійно упереджено ставилася до постраждалого, а його однокласникам наголошувала, що за додаткові завдання на самостійних роботах вони мають «дякувати» своєму однокласнику. Свої дії вчитель виправдовує ніби то порушенням учнем дисципліни. Натомість, як стверджують батьки, учень бере участь у всіх можливих навчальних позашкільних конкурсах, у яких є переможцем та лауреатом, є учнем катехитичної школи і дістав дозвіл на прислуговування у церкві. На сьогодні відомо, що вчительку таки звільнено з роботи.

Як виявилося, у Надбужжі нещодавно теж виник ряд конфліктів із вчителями.

16 вересня відбулася зустріч батьківського комітету та учнів одного із випускних класів Буської гімназії імені Є.Петрушевича із керівниками району. 0f131e2dc2bbУ зустрічі взяли участь очільники району Петро Мороз та Володимир Замроз, керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький, близько десяти батьків та 15 учнів вище зазначеного навчального закладу. На зустрічі йшлося про конфліктну ситуацію, яка склалася у навчальному закладі з вчителем біології та хімії. Основна вимога батьків та дітей, озвучена під час зустрічі, – призначити у клас іншого вчителя-предметника. Батьки і школярі аргументували це тим, що учні побоюються йти на уроки до цієї вчительки, у неї на заняттях панує напружена атмосфера, надзвичайно важко морально та психологічно. І взагалі, педагогу завжди було важко знайти порозуміння з учнями. Варто зазначити, що до кваліфікації вчителя та його знань свого предмету батьки зауважень не мали. 3a7ae196c14eІз власних джерел нам стало відомо, що вчителька минулого року не погодилася завищити оцінки відмінникам цього класу, чим “зрізала” потенційних медалістів . Тому у цій справі не все так однозначно… Після полум’яних дискусій та озвучених аргументів батьківського комітету та школярів, присутні дійшли спільної думки, що задля задоволення інтересів усіх сторін вчителя потрібно замінити. aed80e6e1841Тому, перед керівництвом відділу освіти Буської РДА  було поставлено вимогу, піти назустріч батькам школярів та негайно залагодити конфлікт, усунувши вчителя від викладання предметів у цьому випускному гімназійному класі.

Про ще один такий випадок ми дізналися нещодавно.

У одній із шкіл нашого району трапився інший неприємний інцидент. Школярі молодших класів під час перерви між уроками, як зазвичай, бігали та забавлялися, і трапилось так , що одному учневі приспустили спортивні штанці. Школяр розповів про це вдома, і батьки наступного дня звернулися до директора навчального закладу. Разом із батьками очільник школи дізнався, що можливими винуватцями є троє однокласників школяра. Директор в присутності всього класу примусив дітей на колінах просити вибачення у постраждалого. Хтось із школярів зафіксував це дійство на відеокамеру мобільного телефону та виклав у мережі інтернеті. Як розвиватиметься справа далі покищо невідомо. Але про деталі та коментарі учасників висвітленої проблеми читайте у наступних статтях Буського радіо на нашому сайті.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top