Вчора головні редактори провідних ЗМІ України відвідали Олеський замок

4 лютого головні редактори провідних ЗМІ України відвідали наш Олеський замок

 У рамках програми популяризації туристично-рекреаційних привабливостей Львівщини 15 головних редакторів провідних ЗМІ України: “Урядовий кур’єр”, «Сьогодні», радіо «Голос України», журнали «Ажур», «Наталі», «Ліза» та інші, відвідали замки Золотої підкови. Після відвідин Підгорецького та Золочівського, група журналістів завітала до перлини Золотої підкови – нашого Олеського замку. Поважну делегацію на теренах Буського району зустріли: перший заступник голови РДА Олег Ільків, керівник районного відділу культури Людмила
Ціхоцька, директор Буського районного радіомовлення Євген Ярема. Приємною несподіванкою для журналістів стало пісенне привітання від Народного вокального колективу “Перевесло” Олеського Народного дому.

Цікаву пізнавальну екскурсію Олеським Замком для поважних гостей, провів завідувач музею Роман Соломка.

 

 

 

Після завершення оглядин архітектурної пам’ятки гостей радо пригостили смачними стравами традиційної української кухні.

Яскравим спомином відвідин нашої колоритної та щедрої на добро Надбужанської землі став подарунок для кожного учасника екскурсійного туру – книга “Буська земля”.

Зазначимо, що програма триденного туру надзвичайно насичена та пізнавальна, аби аудиторія журналістів дізналась про якомога більше туристично-привабливих об’єктів області. Вперше до промотуру Львівщиною, зокрема відвідин курортних та інфраструктурних об’єктів, додали відвідини також Крехова та Підгірців.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top