Велелюдна святкова хода у вишиванках відбулась у Буську

Велелюдна святкова хода у вишиванках відбулась у Буську

17 травня, у День вишиванки, близько тисячі бущан  взяли участь у традиційному параді вишиванок, який пройшов вулиця районного центру Буська. Цьогорічна хода була найбільш велелюдною за останні роки. Під супровід духового оркестру святковою колоною центральними вулицями міста пройшли  працівники освіти, культури, соціального захисту, центру зайнятості, податківці, працівники інших установ та організацій, учні та педагоги міських шкіл.

Очолили колону учасники танцювального колективу “Арніка”, слідом за ними йшли у вишиванках керівники органів влади: голова РДА Петро Мороз, голова райради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець. 

Хода розпочалась від районного Народного дому , а далі вулицею Петрушевича, через майдан Незалежності, площу Ринок і знову до Народного дому, де відбувся святковий концерт.

Від розмаїття вишиванок, візерунків, кольорів, стилів, усмішок перехоплювало дух. Наша українська вишивка неперевершена і меж майстерності українських майстринь не має. Найбільше вражає любов наших краян до національного одягу і те, з якою гордістю його презентують усьому світу.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top